Doküman Çevirileri
Doküman çevirileri faaliyet raporlarından kullanım kılavuzlarına, broşürlerden şirketlerarası yazışmalara kadar her türlü dokümanı ve teknolojiden hukuka, finanstan turizme kadar çok çeşitli uzmanlık alanlarını kapsamaktadır. Novus İstanbul Language Works, üstlendiği işleri “taslak çeviri”, “önemli çeviri” v.b. şekillerde sınıflandırmamakta, şirket içinde yapılan küçük çaplı bir toplantının notlarını da, şirketinizi binlerce kişiye tanıtacak olan faaliyet raporlarınızı da aynı titizlikle ele almaktadır. Her projede, hedef dilin okuyucularına sunulacak metnin üstün kalitede olması için aynı derecede emek harcadığımızdan emin olabilirsiniz.
   
Yazılım Yerelleştirme
 
Bilişim teknolojileri pazarı her geçen gün büyümekte ve bu pazarda müşterilere kendi ana dillerinde yazılımlar sunmanın önemi giderek artmaktadır. Bu eğilimin farkında olan pek çok yazılım üreticisi ürünlerini yerelleştirme yoluna gitmektedir. BT uzmanlarından oluşan özel yerelleştirme kadrosu ile Novus İstanbul Language Works, yerelleştirme alanında aradığınız herşeyi ve daha fazlasını bulabileceğiniz kusursuz bir çözüm ortağıdır.
   
Web Sitesi Çevirileri
Günümüzde web sitelerinin ürünleri tanıtma, müşterilere ulaşma, hedef kitleye mesaj iletme, bilgi verme açısından oynadıkları rol gözardı edilemez. Dolayısıyla özenle tasarladığınız, metinlerini dikkatle oluşturduğunuz web sitenizin içeriğini başka bir dile çevirtmek için seçeceğiniz çözüm ortağı, sitede vermek istediğiniz fikri hedef dile aynı tonda aktarabilmek için bire bir çevirinin yeterli olmayacağını bilmelidir. Novus İstanbul Language Works, web sitesi çevirilerini bu çerçevede ele almakta ve ortaya çıkan çevirileri mutlaka hedef dili ana dili seviyesinde konuşan profesyonel düzeltmenlere kontrol ettirmektedir.
   
Çeviri İyileştirme
Önceden yapılmış bir çeviri çalışmasının dil kalitesinden memnun değilsiniz. Söz konusu çalışmanın profesyonel bir düzeltmen tarafından yeniden değerlendirilmesini ve metni doğru, anlaşılır ve etkileyici kılacak değişikliklerin yapılmasını istiyorsunuz. O halde bizi arayın. Portföyündeki uzman düzeltmenleriyle Novus İstanbul Language Works, size kaynak dildeki orijinal metin kadar akıcı ve teknik açıdan hatasız bir sonuç sunacaktır.